niedziela, 19 października 2014

POZYTYWNA ZABAWA - dzień 1

Dziękując Edi za nominację, przystępuję do realizacji zadania na wskazywanie co najmniej 3 pozytywów każdego dnia przez kolejne siedem. Moje zarządzanie sobą w czasie nadal pozostawia wiele do życzenia, stąd też i poślizg czasowy, ale najistotniejsze, że: "staramy się i do przodu!" ;))

fot. źródło/net/


Dzień Pierwszy - czyli wczorajszy;)# 1 - sobotni poranek rozpoczął się bardzo o poranku,  telefonem od mojego najmłodszego dziecka, które spędziło swoją pierwszą nieprzespaną noc poza domem. Wszystko za sprawą biwaku harcerskiego, gdzie atrakcji, śmiechu i zabawy było co nie miara. Jednakże te wszystkie atrakcje razem wzięte nadal okazały się być niewystarczającą konkurencją wobec perspektywy powrotu i przytulenia się do mamusi:)  Pomimo świadomości nieuchronnej klęski w tym obszarze, cieszę się tym póki mogę!;)

# 2 - w związku z poranną pobudką zyskałam dodatkowy czas na efektywne spędzenie tego sobotniego dnia! I chociaż kładłam się do łóżka z niedosytem, bo jednak nie w pełni zrealizowałam to co planowałam, to jednak po krótkim podsumowaniu doliczyłam się kilkunastu istotnych elementów (opublikowałam przepis na blogu; zaliczyłam tourne po sklepach od hurtowni napoi, przez ubojnię drobiu po delikatesy; zrobiłam kopytka, udusiłam wątróbeczkę z jabłkiem i cebulką; ugotowałam zupę z pysznych, sezonowych warzyw; zakręciłam i upiekłam drobiowy klops; zebrałam się wreszcie do przetestowania przepisu na warzywny pasztet - przepis lada moment na blogu; usmażyłam powidła i zapakowałam kolejne słoiki do zimowej spiżarni - tym razem dżem z dyni i jabłek; posprzątałam kuchnię; posprzątałam łazienkę; moja najstarsza nastolatka przeleciała z odkurzaczem więc mnie pozostał jedynie taniec z mopem, który umiliłam sobie sms-ową pogawędką z koleżanką; w tzw.międzyczasie pokolorowałam z najmłodszymi naszymi-nienaszymi dziećmi kolorowanki, przyjęłam zaproszenie na pyszną  kawę od mojej Drugiej Połówki i wypiliśmy ją oglądając amerykański dramat a wieczornym popołudniem przyjęliśmy gości ciesząc się ze wspólnie spędzonego czasu:). I chociaż poszatkowana czerwona kapusta została w garnku nie doczekawszy się przerobienia na sałatkę i zapakowania w słoiki to jednak w ogólnym rozrachunku wykorzystanie wczorajszego  czasu oceniam na plus:)

#3 - wyliczankę rozpoczęłam od relacji i na relacjach skończę:) dzień obfitował w dobre fluidy,  a "na deser" od najmłodszego-nienaszego dostałam piękny rysunek domku:)1 komentarz:

  1. When you're looking to buy hair extensions uk and wigs, the considerations running through your head may be in the lines of the wig's length, color, or type. Of course, these are important factors to consider-but they are personal choices, not general brazilian hair bundles that apply for everyone. After choosing based on preference, you have to choose base on the basic characteristics of good lace front wigs. Good hair pieces and wigs must be durable. That much is obvious; after all, shouldn't everything you purchase be durable. Of course, this depends on the type of human hair wigs you're choosing. Synthetic hair wigs are less durable thanlace wigs uk although synthetic is indeed cheaper. Still, even if you choose a synthetic wig, make sure it can endure continuous usage. It should not shed its synthetic hair due to tear way before its supposed "expiry date."

    OdpowiedzUsuń