poniedziałek, 9 września 2013

Tajemnicze danie znane na całym świecie!

To danie znane jest na całym świecie, nie wyobrażacie sobie nawet z jaką częstotliwością  gości również w polskich domach.  Przepis jest prosty, a zarazem nieprawdopodobny....

Tajemnicze danie, którego nikt nie widziałSkładniki:

  • 100g niczego
  • 1 opakowanie wędzonego nic
  • 1 łyżka niczego
  • 2 szczypty niczego
  • nic – do dekoracji
  • opcjonalnie można doprawić ulubionym niczym
Nic dokładnie umyć, obrać a następnie drobno posiekać.  Na łyżce niczego smażymy dokładnie nic często mieszając,  dodajemy plastry wędzonego nic i całość ponownie mieszamy. Doprawiamy niczym do smaku w ilości jaką lubimy.
Wykładamy na talerz i dekorujemy ulubionym niczym. Podajemy natychmiast.

Zaskoczony?
Tak właśnie wygląda posiłek 160 000 polskich dzieci.
Podziel się Posiłkiem to ogólnopolski program społeczny, którego celem jest walka z niedożywieniem wśród dzieci, zainicjowany i prowadzony przez firmę Danone.
Pomoc prowadzona na szeroką skalę możliwa jest dzięki zaangażowaniu milionów konsumentów, tysięcy wolontariuszy, mediów i organizacji społecznych.
Dzięki działaniom takim jak sprzedaż produktów oznaczonych logo programu – Talerzykiem, Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem, Koncertom i Programowi Grantowemu w ciągu 10 lat wydano już niemal 13 mln posiłków niedożywionym dzieciom. Na tym jednak misja organizatora nie kończy się – jak pokazują najnowsze badania z problemem niedożywienia wciąż boryka się aż 162 tysiące dzieci ze szkół podstawowych.
Jak pomóc niedożywionym dzieciom? Wystarczy kupić jogurty Danone oznaczone logiem programu – Talerzykiem, w okresie od września do końca października 2013 roku. Dzięki temu każdy z nas może nie tylko zadbać o dietę swoją i swoich bliskich, ale i pomagać – część zysków ze sprzedaży produktów zostanie przekazana na ufundowanie posiłków niedożywionym dzieciom.
Warto pomagać – to takie proste.
 
 
baner
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz